Culinary Spy

Na tropie najlepszych restauracji, najbardziej klimatycznych kafejek i najsmaczniejszych produktów dostępnych w Krakowie.

Cyrano de Bergerac

Dodaj komentarz

Nie ukrywam, że do Cyrano de Bergerac podchodzę z sentymentem – z  restauracją wiąże się wiele przyjemnych wspomnień. To idealne miejsce na wytworną (i to bardzo) kolację w gronie najbliższych, przyjaciół czy tylko we dwoje, z ukochaną osobą.

Restauracja mieści się w piwnicy starej kamienicy przy ul. Sławkowskiej, ale właściciele zadbali o przytulny, stylowy wystrój.  Obsługa jest miła i chętnie służy pomocą w wyborze odpowiedniego rodzaju wina 🙂 Jednak w Cyrano wrażenie robi przede wszystkim przepyszne jedzenie. Porcje – jak to w tego typu restauracjach – nie są oszałamiające, ale uczciwie trzeba przyznać, że smak rekompensuje braki na talerzu. To tam po raz pierwszy skosztowałam sarniny i delektowałam się wybornymi rybami morskimi.   

Owszem, za wykwintną ucztę trzeba słono zapłacić, ale naprawdę warto. Jeśli chcemy uczcić jakąś szczególną okazję, wybieramy się właśnie tam. Mamy pewność, że spędzimy cudowny wieczór w intymnej atmosferze, a przy okazji skosztujemy czegoś naprawdę wybornego. Cyrano de Bergerac to ulubiona krakowska restauracja Mathieu. Zważywszy na to, że jest Francuzem, trudno o lepszą rekomendację 🙂

cyrano_logo

Cyrano de Bergerac

ul. Sławkowska 26

http://www.cyranodebergerac.pl/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s