Culinary Spy

Na tropie najlepszych restauracji, najbardziej klimatycznych kafejek i najsmaczniejszych produktów dostępnych w Krakowie.

Guliwer Cafe & Restaurant

Dodaj komentarz

„Guliwer” to jedno z tych miejsc w Krakowie, do których zawsze chętnie wracamy. Na szybkie „lancze” najlepsze jest „La Petite France”, za to „Guliwer” świetnie sprawdza się w przypadku głodu wieczorną porą 🙂

Położona przy ul. Brackiej restauracja nie jest duża – w dodatku niewielkie stoliki i krzesła stłoczone są jeden obok drugiego. Mimo to w „Guliwerze” czuć miłą atmosferę, jest przytulnie i sympatycznie. Obsługa bardzo miła, uśmiechnięta, złego słowa nie powiem.

Każdy smakosz znajdzie coś dla siebie. Restauracja oferuje dania mięsne, rybne, makarony, zupy, sałatki, a nawet śniadania w stylu polskim, francuskim czy angielskim. Jako wielka fanka koziego sera, polecam pyszną (i sporą) sałatkę De Chevre za nieco ponad 20 zł. Mathieu niemal za każdym razem zamawia Guliwer Burger, którym można najeść się do syta. Warto jednak zostawić nieco miejsca na deser, zwłaszcza tonący w czekoladzie tort naleśnikowy. Zapewne bomba kaloryczna, ale jakże smaczna!

14234fabf5c7afb307f91de8b05b54c1

Guliwer Cafe & Restaurant

ul. Bracka 6

http://guliwer-restauracja.pl/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s